Home | Kontakt | Serwis | Pomoc zdalna  
 
Alatea logo Unilogic
 
 
  Strona Główna >

Comarch ERP logo

MODUŁY OPTIMA:
Struktura systemu Optima
Handel
Serwis
Comarch ERP e-Sklep
Detal
Faktury
Księga Podatkowa
Płace i Kadry/PLUS
Comarch ERP e-Pracownik
Analizy BI
CRM
Kasa i Bank
Środki Trwałe
Księga Handlowa
Biuro Rachunkowe
Pulpit Menadżera
Obieg dokumentów
iComarch24
Informacje dodatkowe
Comarch ASYSTA

 

 

 

Optima wersja demo Cennik Optima Optima zakup

Optima przez Internet - chmura Comarch

 

Twoja firma tam gdzie Ty!

Optima w modelu usługowym - nowoczesny, zintegrowany program do zarządzania dostępny przez Internet. Dzięki niemu prosto i szybko:

Optima w chmurze
  • wystawisz faktury,
  • obsłużysz magazyn,
  • zaksięgujesz dokumenty,
  • naliczysz wypłaty, 
  • rozliczysz się z urzędami,
  • poprowadzisz sklep internetowy,

 

a wszystko to bez potrzeby instalacji programu na Twoim komputerze.

Zyskaj dostęp do najważniejszych danych kiedy tego potrzebujesz - 24h/dobę z każdego miejsca na świecie. Umożliwi to nowoczesny program do obsługi mikro i małej firmy udostępniany przez Internet.

Chmura Comarch

Cloud computing (chmura) jest rodzajem modelu biznesowego, który dostarcza technologię IT jako usługę przez Internet. Umożliwia korzystanie z oprogramowania, przechowywanie danych i prowadzenie firmy bez konieczności instalacji na komputerze dodatkowych aplikacji. Dzięki chmurze możemy dzisiaj korzystać z poczty e-mail, serwisów społecznościowych, ale także rozliczać się z kontrahentami, wystawiać faktury, robić kopie zapasowe i sprzedawać swoje produkty z dowolnego miejsca na świecie.

bezpieczeństwo

Oferowane oprogramowanie instalowane jest na serwerach Comarch Data Center (CDC) - nowoczesnego i bezpiecznego centrum danych. Ośrodki przetwarzania danych CDC charakteryzują się pełną redundancją systemów zasilania, klimatyzacji, infrastruktury sieciowej oraz łączy telekomunikacyjnych (4 różnych operatorów), dzięki czemu dane naszych Klientów są w pełni bezpieczne. W dziedzinie bezpieczeństwa opieramy się na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu oraz na współpracy z najlepszymi instytucjami certyfikującymi. Firma wykształciła inżynierów z certyfikatem CISSP, który jest potwierdzeniem najwyższej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych.
Dane polskich klientów przechowywane są wyłącznie na terytorium naszego kraju.

Realne oszczędności

Porównaj koszty oprogramowania w modelu tradycyjnym (pudełko) oraz abonamentowym (chmura):

box vs cloud

Wg naszych doświadczeń szacunkowe oszczędności uzyskane przez firmy, dzięki wykorzystaniu chmury IT, wynoszą w pierwszym roku od 30% do 50% - w zależności od wymagań funkcjonalnych i wielkości firmy. Również w 5-letnim ujęciu inwestycji wybór chmury okazuje się opłacalny, w szczególności dla mikro oraz małych firm.

Oferta „chmury” Comarch skierowana jest do mikro i małych przedsiębiorstw szukających nowoczesnych rozwiązań wspomagających prowadzenie firmy. 12-letnie doświadczenie naszej firmy pozwoliło na stworzenie kompleksowego zestawu produktów obsługujących poszczególne obszary działalności firmy. Wśród oferowanych produktów każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od łatwego wystawienia faktury oraz prowadzenia magazynu, poprzez uruchomienie sklepu internetowego, aż po znalezienie profesjonalnej usługi księgowej dla swojej firmy.

Korzystanie z programów nie wymagają instalacji w środowisku informatycznym firmy - dostępne jest z poziomu przeglądarki internetowej. Taka forma użytkowania niesie za sobą szereg korzyści, m.in.:

  • dostęp do aplikacji 24h/dobę,
  • bezpieczeństwo danych,
  • oszczędność czasu,
  • znaczne ograniczenie kosztów.

 

 
Informacje

O naszej firmie...
O naszych Klientach...
Kontakt

Szybki kontakt:

tel.: 22 750 10 50
email: biuro@alatea.pl

Oferta oprogramowania

Kosztorysowanie
Dla biur rachunkowych
Finanse i księgowość
Kadry i płace
Handel i magazyn
Fakturowanie

Systemy ERP i inne

enova.ERP
Optima
Graffiti.erp
Asseco Wapro
Athenasoft
   
 

Programy do kosztorysownia NORMA Expert i Norma PRO Programy WAPRO atrakcyjne ceny - Zapytaj! Zapytaj o atrakcyjna ofertę
na program enova365
Programy Wapro taniej