Home | Kontakt | Serwis | Pomoc zdalna  
 
Alatea logo Unilogic
 
 
  Strona Główna >
Strona glówna Strona główna
 

SYSTEM GRAFFITI
MODUŁY GRAFFITI
PAKIETY
Wymagania sprzętowe
 
Jeżeli chcecie Państwo poznać szerzej system Graffiti
prosimy o kontakt z naszym
działem handlowym
tel (022) 750 10 50
email: alatea@alatea.pl
 

 

 

 

 

CRM Graffiti

 

 

CRM jest skrótem od angielskiej nazwy Customer Relationship Management, co tłumaczy się jako Zarządzanie Relacjami z Klientem. Nazwa ta najczęściej używana jest na określenie zintegrowanych ze sobą aplikacji, których zadaniem jest optymalizacja wymiany informacji z klientami. Tak rozumiany system klasy CRM jest częścią systemu Graffiti.

Filozofia położenia większego nacisku na kontakt z klientem rozkwitła kilka lat temu. Jej efektem było wyewoluowanie systemów klasy CRM, które w krótkim czasie zdobyły wielu propagatorów. Obecnie sprawne operowanie całością wiedzy o kontrahentach jest uznawane za jeden z najistotniejszych elementów nowoczesnej polityki marketingowo-handlowej. W tej dziedzinie, zwłaszcza w obszarze business to business, systemy klasy CRM są jednym z najpewniej funkcjonujących rozwiązań, znacznie usprawniającym działalność firm.

Centralnym punktem CRM jest baza informacji o kontrahentach, która zapewnia prowadzenie efektywnej konwersacji marketingowej z pozyskanymi już klientami, jednocześnie wspomagając zdobywanie nowych. Zawiera ona bogate dane na temat samych firm, obszaru i specyfiki ich działalności, kanałach wymiany informacji, wreszcie osobach odpowiedzialnych oraz bezpośrednio korzystających z określonych usług czy produktów. Jednocześnie materiały te są uzupełniane przez skojarzenie z informacjami o działaniach przeprowadzanych przez handlowca - celami kontaktów i sposobami ich pozyskania, stopniem realizacji, ogólną oceną kontaktu itp. Już teraz przedsiębiorstwa, które rozpoczęły korzystanie z CRM-ów, obserwują istotne korzyści we wszystkich sferach aktywności.

Wyróżniki stosowania CRM w systemie Graffiti:

  • Usprawnienie planowania, prowadzenia i następnie badania skuteczności działań marketingowych i związanych z nimi procesów handlowych - telemarketingu, wysyłki materiałów reklamowych, organizacji seminariów itp. Ocena aktualnego stanu i intensywności ruchów prowadzących do pozyskania i utrzymania wartościowych klientów.
  • Wspomaganie procesów handlowych dzięki trafniejszemu rozeznaniu potrzeb sieci kontaktów.
  • Integracja wszystkich dotyczących kontaktu informacji i udostępnienie ich ściśle określonym użytkownikom.
  • Szybki i łatwy dostęp do kompletu informacji dotyczących klientów.
  • Skuteczne opracowywanie kanałów komunikacyjnych, informacja o stopniu zaawansowania współpracy i pozostałych do przeprowadzenia krokach.
  • Powiązane z informacjami o poszczególnych kontaktach, definiowalne rodzaje informacji dodatkowych oraz obliczenia uzyskiwane na podstawie parametryzowanych funkcji. Ewidencja plików skojarzonych z wybranym klientem.
  • Możliwość wielowątkowego prowadzenia kontaktów.
  • Rejestracja informacji o konkurencji i jej produktach wraz z cennikami.
  • Analiza konkurencji dla potencjalnych klientów.
  • Wzrost wydajności pracy i znaczne ułatwienie kontroli jej wyników.

 

Przykładowe ekrany:

 

 

 

 

 
Informacje

O naszej firmie...
O naszych Klientach...
Kontakt

Szybki kontakt:

tel.: 22 750 10 50
email: biuro@alatea.pl

Oferta oprogramowania

Kosztorysowanie
Dla biur rachunkowych
Finanse i księgowość
Kadry i płace
Handel i magazyn
Fakturowanie

Systemy ERP i inne

enova.ERP
Optima
Graffiti.erp
Asseco Wapro
Athenasoft
 
 

Programy do kosztorysownia NORMA Expert i Norma PRO Programy WAPRO atrakcyjne ceny - Zapytaj! Zapytaj o atrakcyjna ofertę
na program enova365
Programy Wapro taniej