Home | Kontakt | Serwis | Pomoc zdalna  
 
Alatea logo Unilogic
 
 
  Strona Główna > Programy Wapro > Aktualne wersje
Programy Asseco Wapro
Alatea-złoty dealer
Wapro aktualności
JPK - jednolity plik kontrolny
Programy WAPRO - home
Aktualne wersje
Promocje Wapro
Cennik Asseco Wapro
Wapro linie
moduły Wapro
Wapro przeznaczenie
Cennik Wapro
 

 

 

 

Promocje Asseco WaproWapro demoCennik programów Waproprogramy Wapro sprzedażAsseco Wapro aktualizacja

Asseco WAPRO aktualne wersje programów

 

Pobierz aktualizację programów WAPRO

Zamieszczone w poniższej tabeli programy Asseco WAPRO służą do  aktualizacji oraz rozbudowy  i są przeznaczone dla posiadaczy wcześniej zakupionych licencji. Użytkownicy posiadający ważną aktualizację (zgodnie z zasadami aktualizacji) mogą instalując te pliki aktualizować posiadaną wersję programu.

Demo
Osoby, które chcą poznać możliwości aplikacji zapraszamy do pobrania wersji demo
Jak zakupić aktualizację programu

Zasady bowiązują od 1 października 2021 roku

1. Przedłużenie abonamentu WAPRO 365

W ramach abonamentu WAPRO 365 (licencje terminowe) obowiązują dwa warianty ceny przedłużenia abonamentu – cena specjalna oraz cena podstawowa.
Cena specjalna jest dla użytkowników, których abonament znajduje się w tzw. okresie odnowienia – czyli +/- 90 dni od daty wygaśnięcia abonamentu. W tym czasie można zastosować cenę specjalną. W każdym innym przypadku obowiązuje cena podstawowa.
W czasie trwania abonamentu, wszystkie wersje danej aplikacji są bezpłatne (niezależnie od ich numeracji).

Przedłużenia dokonuje się o 365 dni.

2. Aktualizacja ze zmianą (przejściem) z licencji bezterminowej do terminowej (WAPRO 365)

Użytkownicy licencji bezterminowych 8.6x.x oraz 8.7x.x, w okresie od 1.10.2021 do 30.09.2022 mają prawo do aktualizacji swojego oprogramowania z licencji bezterminowej na terminową w cenie specjalnej. Wersje 8.5x.x i starsze również można aktualizować z przejściem do abonamentu WAPRO 365, ale ceną obowiązującą będzie cena podstawowa.

3. Aktualizacja licencji bezterminowej (WAPRO Standard)

UWAGA!
Od 1.10.2021 warianty START oraz BIZNES są dostępne TYLKO  w abonamencie WAPRO 365 (licencja czasowa) jako warianty odpowiednio 365 START oraz 365 BIZNES.

Zarejestrowany użytkownik ma prawo do otrzymywania nowej wersji programu bezpłatnie (po cenie nośnika i dostawy) lub odpłatnie w zależności od numeru wersji, który aktualnie posiada.

Aktualizacja płatna powoduje modyfikację oznaczenia liczbowego wersji w postaci zmiany na wyższą pierwszej lub drugiej cyfry zapisu (np.: 8.30.0, 8.40.0, 8.50.0 itd.). Wersja taka ukazuje się tylko raz w ciągu roku dla każdego z produktów.
Oznacza to w praktyce, że użytkownik będzie musiał zapłacić za aktualizację jeśli w wyniku tej operacji nastąpi zmiana pierwszej lub drugiej liczby w numerze wersji. Przykładowo, jeśli posiada aktualnie wersję 8.60.0 programu i zechce przejść na wersję 8.70.0 to będzie musiał wykupić aktualizacje. Bezpłatnie (po cenie nośnika i dostawy) będzie mógł otrzymać najwyżej wersję o numerze 8.69.0.

Cena aktualizacji systemu obliczana jest na podstawie aktualnie obowiązujących cen systemów WAPRO Standard (licencje bezterminowe) a jej wartość jest wyliczana w zależności od posiadanej przez użytkownika wersji płatnej programu. Użytkownicy posiadający wersję poprzednią w stosunku do aktualnej wersji płatnej wnoszą opłatę w wysokości 40% cennikowej wartości oprogramowania, jednak nie mniej niż 175 zł netto. Jeżeli użytkownik pominął jedną wersję płatną – opłata aktualizacyjna wzrasta do 60% wartości oprogramowania, natomiast pominięcie dwóch lub więcej aktualizacji płatnych skutkuje podniesieniem opłaty aktualizacyjnej do poziomu 80% wartości cennikowej posiadanego oprogramowania. W każdym z ww. przypadków jeżeli wyliczenie matematyczne wartości aktualizacji dla poszczególnej licencji wskaże kwotę niższą niż 175 zł netto cena zostanie zaokrąglona do tej wartości

Przykład:

1 października 2021 roku do sprzedaży trafiły wersje płatne programów, oznaczone numerem 8.70.0
Użytkownik posiadający wersję 8.6x.x wnosi opłatę aktualizacyjną w wysokości 40% wartości posiadanego oprogramowania (ale nie mniej niż 175 zł netto).
Użytkownik posiadający wersję 8.5x.x wnosi opłatę aktualizacyjną w wysokości 60% wartości posiadanego oprogramowania (ale nie mniej niż 175 zł netto).
Użytkownik posiadający wersję 8.4x.x lub dowolną starszą wnosi opłatę aktualizacyjną w wysokości 80% wartości posiadanego oprogramowania (ale nie mniej niż 175 zł netto).

 

 

 

Aktualizacje do pobrania

Osoby zainteresowane pobraniem aktualnej wersji programu prosimy o pobranie poniższej aplikacji (InstalatorWapro.exe). Udostępniona aplikacja automatyzuje proces pobierania i instalacji programów Wapro.

Wapro aktualizacje pobierz

Aktualizacje
Wapro

Wapro aktualizacje i demo


 
Informacje

O naszej firmie...
O naszych Klientach...
Kontakt

Szybki kontakt:

tel.: 22 750 10 50
email: biuro@alatea.pl

Oferta oprogramowania

Kosztorysowanie
Dla biur rachunkowych
Finanse i księgowość
Kadry i płace
Handel i magazyn
Fakturowanie

Systemy ERP i inne

enova.ERP
Optima
Graffiti.erp
Asseco Wapro
Athenasoft
 
 

Programy do kosztorysownia NORMA Expert i Norma PRO Programy WAPRO atrakcyjne ceny - Zapytaj! Zapytaj o atrakcyjna ofertę
na program enova365
Programy Wapro taniej