Home | Kontakt | Serwis | Pomoc zdalna  
 
Alatea logo Unilogic
 
 
  Strona Główna > Oprogramowanie finansowo-księgowe
Producenci
Athenasoft
AuraBusiness
enova ERP
Asseco WAPRO
Comarch OPTIMA
InsERT GT
Microsoft
Oferta kategorie produktów
Finanse i Księgowość
Płace i Kadry
Sprzedaż i Magazyn
Zarządzanie magazynem
Kosztorysowanie
Dla biur rachunkowych
Fakturowanie
Sprzęt komputerowy
Informacje o ofercie

Leasing oprogramowania

 

 

 

 

PROGRAMY KSIĘGOWE - FINANSE KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM I BIUR RACHUNKOWYCH

W naszej ofercie posiadamy wiele programów finansowo-księgowych, niezbędnych w działalności nowoczenej firmy i biura rachunkowego. Doradzamy wybór oprogramownia do specyfiki działalności firmy Klienta. Dla poniższych programów świadczymy usługi wdrożeniowe, szkoleniowe, przeniesienia danych.

W przypadku użytkownia programów księgowych wraz z modułami sprzedażowo-magazynowymi, płacowymi, itp., tworzymy automaty księgowe znacznie przyspieszające proces księgownia operacji gospodarczych i finansowych.

 

178888

W naszej ofercie znajdują się takie aplikacje finansowo-księgowe jak:

enova Księga Handlowa więcej... Więcej o enova
Comarch ERP Optima Księga Handlowa więcej... Więcej o enova
ASSECO WAPRO WAPRO FAKIR więcej... Więcej o enova
INSERT Rewizor GT więcej... Więcej o enova

 

 
enova

enova Księga Handlowa

Moduł zapewnia kompleksową obsługę księgową firmy w zakresie ewidencjonowania dokumentów, księgowania oraz sporządzania deklaracji i sprawozdań bieżących oraz okresowych. Podstawowe funkcje to: Dziennik z możliwością wydzielania sub-dzienników, Ewidencja VAT Zakupu i Sprzedaży, Ewidencja dokumentów, które nie są fakturami VAT (raporty kasowe, wyciągi bankowe, dokumenty importowe, listy płac, memoriały), Zestawienia sald i obrotów, Rozliczenia z kontrahentami. Program pozwala na ewidencję rozrachunków walutowych wraz z tabelą kursów oraz automatycznym naliczaniem i ewidencjonowaniem różnic kursowych bieżących i statystycznych (na koniec roku)

Firma Soneta Sp. z o.o -producent enova i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce 15 października 2009 r. podpisały umowę o współpracy, na podstawie której jest ona dostawcą oprogramowania enova do zarządzania i księgowości dla centrali i wszystkich oddziałów Stowarzyszenie Księgowych w Polsce na terenie całej Polski.

Więcej informacji o enova Księga Handlowa

 

 

Dostępny jest też system enova Budżet do obsługi finansowo księgowej jednostek budżetowych. Więcej informacji...

System enova Jednostki budżetowe przeznaczony jest dla jednostek i zakładów budżetowych, które przy księgowaniu na kontach księgowych wykorzystują  klasyfikacje budżetową.  Oprócz prowadzenia księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości jest możliwość pełnego zdefiniowania klasyfikacji budżetowych wydatków i dochodów z uwzględnieniem części, działów, rozdziałów i paragrafów. Dla każdej klasyfikacji budżetowej istnieje możliwość rejestracji planów budżetowych oraz ich zmian w formie decyzji.
        Klasyfikacje budżetowe wydatków pozwalają na księgowanie po stronie kosztów (np. faktur zakupu) i wydatków (np. płatności za faktury zakupu), a klasyfikacje dochodów odpowiednio po stronie dochodów i wpływów.
Rozbudowana sprawozdawczość dostosowana do specyfiki budżetu pozwala na wydruki wymaganych sprawozdań na podstawie zarejestrowanych operacji księgowych. Księgowość budżetowa jest jednym z modułów zintegrowanego systemu do zarządzania i księgowości enova.

 

 
Optima pudełko

Comarch ERP Optima Księga Handlowa

Nowoczesny system komputerowy, który pozwala sporządzać obligatoryjne sprawozdania finansowe, raporty wewnętrzne dla potrzeb kierownictwa, szybko i bezbłędnie otwierać i zamykać okres obrachunkowy, na bieżąco kontrolować rozrachunki oraz wiele innych funkcji niezbędnych do prowadzenia pełnej księgowości. Jego najważniejszą cechą jest pełna automatyzacja procesu dekretacji dokumentów, usprawniająca w znacznym stopniu pracę działu księgowości. Użytkownik ma możliwość aktualizacji modułu, która uwzględnia wszystkie zmiany w przepisach prawnych.

Więcej informacji o Optima Księga Handlowa

 

 
WF-GANG Pudełko

WAPRO FAKIR

Nowoczesny program przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Może być również z powodzeniem stosowany w jednostkach budżetowych. Charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania. Skutecznie wspomaga prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ułatwia analizę wyników finansowych firmy.

Więcej informacji o WAPRO WF-FAKIR Program księgowy

 

 
Gratyfikant GT Pudełko

INSERT Rewizor GT

Prościutki system finansowo-księgowy dla bardzo małych przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, zarządzanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych i tworzenie list płac.

Rewozor GT program księgowy - więcej informacji

 

 
 

 


 
Informacje

O naszej firmie...
O naszych Klientach...
Kontakt

Szybki kontakt:

tel.: 22 750 10 50
email: biuro@unilogic.pl

Oferta oprogramowania

Kosztorysowanie
Dla biur rachunkowych
Finanse i księgowość
Kadry i płace
Handel i magazyn
Fakturowanie

Systemy ERP i inne

enova.ERP
Optima
Asseco Wapro
Athenasoft