Home | Kontakt | Serwis | Pomoc zdalna  
 
Alatea logo Unilogic
 
 
  Strona Główna > AuraBusiness
Producenci
Athenasoft
AuraBusiness
enova ERP
Asseco WAPRO
Comarch OPTIMA
InsERT GT
Microsoft
Oferta kategorie produktów
Finanse i Księgowość
Płace i Kadry
Sprzedaż i Magazyn
Zarządzanie magazynem
Kosztorysowanie
Dla biur rachunkowych
Fakturowanie
Sprzęt komputerowy
Informacje o ofercie
Czytniki kodów kreskowych
Kolektory danych

Leasing oprogramowania

 

 

 

 

AuraBusiness

AuraBusiness

System Aura jest nowatorską platformą handlową, w całości obsługiwaną za pomocą przeglądarek internetowych. Jej głównym przeznaczeniem jest usprawnianie i wspieranie procedur standardowych dla współpracy z kientami oraz partnerami. Cechą wyróżniającą system Aura jest fakt, że korzystają z niej nie tylko Twoi pracownicy, ale również osoby zatrudnione przez firmy z Tobą współpracujące - bez względu na to, gdzie aktualnie przebywają i jakim językiem się komunikują.
 


Aura Business Platform skonstruowana jest modułowo, a każdy z elementów aplikacji może działać samodzielnie lub w ścisłej współpracy z innymi modułami systemu.


Aura B2B

Moduł B2B pozwala na utworzenie dla klientów portalu internetowego, będącego swego rodzaju wirtualnym centrum obsługi, w którym wszyscy kontrahenci mają możliwość złożenia zamówienia lub zapytania ofertowego. Klienci uzyskają również łatwy dostęp do dokumentów handlowych i magazynowych, oraz informacji takich jak stany płatności, limitów kupieckich czy dostępność towarów. Wszystkie powyższe ziałania klienta mogą zostać odnotowane w systemie ERP - i nie wymaga to żmudnego przepisywania danych!


Aura Mobile

Dzięki temu modułowi można uzbroić przedstawicieli handlowych w zawsze aktualne dane na temat zamówień i płatności ich klientów - i będą to dane z chwili obecnej, nie zaś ostatniego dnia czy tygodnia. Zamówienia złożone przez przedtawicieli handlowych w imieniu ich klientów, pojawią się bezpośrednio w systemie ERP.


Aura Shop

Pozwala na utworzenie niepowtarzalnego sklepu internetowego, który będzie zsynchronizowany z systemem ERP! Informacje o produktach oraz dane takie jak ceny czy dostępność towarów będą przesyłane do sklepu (i z powrotem) w sposób automatyczny, zniknie więc obowiązek zarządzania danymi w dwóch różnych systemach.

Więcej informacji o systemie: www.aurabusiness.pl

 
Informacje

O naszej firmie...
O naszych Klientach...
Kontakt

Szybki kontakt:

tel.: 22 750 10 50
email: biuro@alatea.pl

Oferta oprogramowania

Kosztorysowanie
Dla biur rachunkowych
Finanse i księgowość
Kadry i płace
Handel i magazyn
Fakturowanie

Systemy ERP i inne

enova.ERP
Optima
Asseco Wapro
Athenasoft